Diskuze: kopřivka z horka u dospělých


Facebook Twitter Pinterest email tisk


Uživatel: Jesika 27.7.2018 14:02

Dobrý den hrozně mě svědí kůže a mám plno pupínků na těle sem stoho hotová nemohli by ste mi pomoct.

Odpovědět

diskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Něco není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
další podobná diskuze

Nadměrné pocení po operaci štítné žlázy


(petras josef 11.1.2019 16:17)

manželka trpí po operaci štítné žlázy a odstrněním příštítných tělísek nadměrným pocením


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětČasté pocení i během dne


(Otakar Procházka 22.10.2017 10:00)

Dobrý den. Prosím o radu. Už asi dva měsíce cítím pálení na hrudníku, opocuji se a cítím únavu. Byl jsem s tím u obvodní lékařky.Ta si mne poslechla a řekla, že dýchání je čisté. Jedná se zřejmě o virózu. Dala mi týdenní antibiotika, která jsem využíval,ale po několika dnech se projevy vrátily. Dva, tři dny je mi dobře, pak se to znovu opakuje stále dokola. Piju zázvorový čaj, cibuli, česnek, jsem v teple.Nechci do sebe sypat chemii. Mám dobré zkušenosti s koloidním stříbrem, které též užívám, ale v tomto případě nepomáhá. Je mi 73 let a jsem jinak velmi aktivní senior. S o deset let mladší manželkou jezdíme na dovolené, výlety do hor, kde bez problémů zvládám celodenní tůry. Pravdou je, že když jsme doma, cítím během dne únavu a chodím si pospat. Pokud mne žena nevzbudí, spím i 2 hodiny. Přes noc musím mít tak 10 hodin spánku. Hlavně mne trápí ty střídající se stavy s pocením, únavou a malého tlaku na prsou. poraďte prosím, co s tím ?
Děkuji ing. Otakar Procházka


Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | OdpovědětPryč s pocením nohou


(Simča 20.7.2017 13:20)

Problémy s pocením nohou měl můj manžel. Jednou jsem si postěžovala kamarádce a ona mi řekla, že měli podobný problém a co používají iontoforézu Antipe, mají pokoj. Doma jsem hned hledala na netu nějaké informace. K vánocům jsme objednali vylepšený tip OZO-OZO a pocení je po několika použitích pryč. Doporučuji.


Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | OdpovědětPocení rukou a obličeje


(Vladan 29.4.2017 9:21)

Já jsem si na pocení rukou i obličeje pořídil Electro Antiperspirant z www.iontoforeza.cz a zatim pecka! To pocení úplně zmizelo, ruce jsou suchý a teplý, předtim byly studený jako led a z obličeje už mi necrčí pot jak blázen, a to už 4 měsíce!!!. Toho ozáka jsem měl doma chvíli, ale vždycky to vydrželo jen 1-2 dny:-(


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětPocení dlaní


(Verča 20.4.2017 10:51)

Zdravotní sestra a mokré dlaně to nejde dohromady. A utírat si ruce pořád do ubrousků taky není ideální. A mít rukavice na mokrých rukou taky není to nejlepší. Nemáte pak v rukách potřebný cit. Ale od doby, co používám OZO-OZO, je všechno v pořádku. Díky šefová.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětJak se zbavit pocení


(Jura 20.12.2016 13:29)

Jsem silnější postavy a s pocením jsem měl problém, co si pamatuju. Dočetl jsem se o iontoforéze. Objednal si OZO-OZO, začal ji používat a pocení je skoro pryč. BOMBA. Proč jsem o tom nevěděl dřív.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětPocení je pryč


(Simona 9.12.2016 14:23)

Moc děkuji za přístroj OZO-OZO. Zbavil mě nežádoucího pocení dlaní. Konečně můžu dělat svou práci s klidem a neřešit to, jestli se mi potí ruce. Je to skvělý pocit. Po delší době se můžeme s přítelem vodit za ruce.


Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | OdpovědětPocení rukou


(Alice 9.9.2016 8:24)

Jsem kadeřnice a pocení rukou byl v práci docela problém. Na mokré dlaně se mi všechno lepilo. Jednou se zákaznice bavili o nějaké iontoforéze. Moc jsem toho neslyšela, ale doma jsem mrkla na net, přečetla si pár diskuzí a objednala Antipe. Od té doby je s pocením amen.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětKdyž se člověk nepoti co je příčinou


(Jitka 23.6.2016 9:46)

Jsem silnější postavy.Mám i stanovené diagnozi, jako arytmie, glaukom, artroza,hypertenze,epilepsie.Cítím, jaké mi je horko,mivam i návaly horka a nepotim se.Co může byt příčinou? Může mi někdo,odpovědět? Děkuji Jitka


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětPocení a zápach nohou


(Miki 22.6.2016 10:08)

Antipe mi pomohla s pocením jako nic jinýho. Byl to malý zázrak. Díky.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětPocení


(Janďa 6.6.2016 13:28)

Pocení bylo velice nepříjemné. Hlavně v práci. Pořád jsem s sebou nosila různé spreje a parfémy. Nic nepomáhalo. Pak jsem se někde dočetla o Antipe. Objednala jsem ji a začala používat. Bylo to jako malý zázrak. Pocení postupně ustupovalo. Teď už jsem v pohodě. I psychicky.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětPocení nohou


(Alka 30.5.2016 11:53)

Pocení nohou mě trápilo dlouho. Koupele, bylinky, spreje ani mastičky nikdy na dlouho nepomohly. Antipe byla pro mě malý zázrak. od doby, co ji používám, je pocení pryč.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětNadměrné pocení u žen.


(jana 13.5.2016 16:06)

žena 68let, štítná žláza v pořádku.Už 3 roky trpím nadměrným pocením(nízký tlak) mokrá celá hlava, po čele stéká pot!Opakovaný klimonorm, šalvěj a ostatní , nepomáhá!
Jsem bezradná a cítím se trapně.Děkuji za rady, Jana.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětPryč s pocením


(Fífa 10.5.2016 7:41)

Pocení a s tím spojený zápach byl pro mě i mé okolí velký problém. Po používání Antipe se stal malý zázrak. Pocení postupně ustávalo až zmizelo úplně. Prostě bomba.


Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | OdpovědětNadměrné pocení


(Martina 3.5.2016 10:41)

Manžel měl problémy s pocením nohou, já s pocením pod paží. Oběma nám moc pomohla intoforéza Antipe. Já si doobjednala podpažní aplikátory. Výsledek se u obou dostavil poměrně brzy. Určitě bychom neměnili.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětNadměrné pocení


(Dominik 26.4.2016 17:50)

Zkusil jsem vše možné, ale nejvíc spokojený jsem byl s Iontoforézou Antipe. Výsledek byl skvělý. Nevěřil jsem, vyzkoušel jsem a koupil jsem.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětPocení nohou


(Alice 14.4.2016 11:55)

Na pocení nohou jsem vyzkoušela různé věci, ale nejvíce mi pomohla Iontoforéza. Mám ji doma něco málo přes rok a pocení nohou je pryč. Nejdřív jsem ji používala 3x týdně, pak jsem intervaly prodlužovala a teď to stačí jednou za měsíc.


Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | OdpovědětPocení hlavy


(Pepa 12.5.2014 21:29)

Zkuste na pocení Electro antiperspirant, mám doma a nedám na něj dopustit!!!
electroantiperspiran…


Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Odpovědětzajímavé články