Diskuze: mužu mit vyrazku z cukrovky


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk


Uživatel: angel 14.5.2017 8:30

Dobrý den jsou to spise takove pupinky jsem z toho dost nervozní,jestli to není svrab ale nesvedi to skoro vubec diky za odpoved

Odpovědět

diskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Nenašli jste zde přesně to, co jste hledali? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
Ke svému dotazu použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
další podobná diskuze

Krém vitaros lekárna


(Josef 26.8.2016 9:10)

Dobrý den , zajímá mne zda je již v našich lekárnách krém vitaros a jaká je jeho cena děkuji Josef


Počet odpovědí: 5 | Zobrazit odpovědi | Odpovědět



Erekce


(Krhut Josef 7.8.2016 19:59)

Jsem po radikální operaci prostaty a zajímá mne zda už konečně je v našich lékarnách k dostání Vitaros krém děkuji .


Počet odpovědí: 4 | Zobrazit odpovědi | Odpovědět



Smegma penisu a spatná erekce


(pedro 24.7.2016 9:20)

dobrý den ,
prosím mám v poslední době problém s erekcí.Je možné že je to způsobeno lékem Duodart na prostatu? je možno tento lék nahradit nebo kombinovat s jiným pro erekci?L
děkuji


Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Odpovědět



Problém s erekcí


(Heřmanová 8.5.2016 22:41)

chtěla bych se zeptat přítel má cukrovku bere léky, jedny které mu lékař předepsal mu způsobily problém s erekcí trvá to zhruba rok ale při jiném způsobu dráždění nějakou erekci má na penisu je vidět zvětšení ale nemůže dosáhnout takové tvrdosti aby jsme mohli souložit já mu našla informace o přírodních doplncích stravy přemýšlel o viagře já našla tablety Levitra prý jsou účinné nerada bych aby se příteli něco stalo jen aby mohl souložit jeho doktor mu řekl,že neví jestli to bude fungovat děkuji za odpověd


Počet odpovědí: 9 | Zobrazit odpovědi | Odpovědět



zajímavé články