Diskuze: oční klinika horní počernice


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk

(Miloš 30.6.2017 14:09)

Ja jsem byl na této operaci minulý rok v dubnu, měl jsem -5 a -6, na klinice v Horních Počernicích, a jsem spokojený, i přes ty kritické tři dny po operaci by jsme neváhal na to jít znovu, kdybych se měl rozhodnout. Měl jsem na jednom oku poměrně vysoký astigmatismus a tak jsem měl ještě pár týdnů trochu problém se zaostřováním na to oko, hlavně při práci na PC, ale i to se upravilo.

Odpovědět

Odpověď

Re: oční klinika horní počernice (Alena 8.8.2017 13:19)

Já jsem byla na operaci laserem před osmi lety. Šla jsem do toho s tím, že se mi může zrak časem zhoršit a i se mi jedno oko zhoršilo na půl dioptrie. A určitě toho nelituju. Ten pocit, že nemusím nosit brýle mi stojí za to, protože já jsem ty brýle přímo nesnášela. Mám hodně citlivé oči, takže čočky u mě nikdy nepřicházeli v úvahu. Samotný zákrok moc příjemný nebyl, ale kdybych musela, jdu na něj znova. Byla jsem na oční klinice v horních počernicích.


Reagovat



Odpověď

Re: oční klinika horní počernice (Magda 30.8.2017 14:44)

Já jsem dokonce dvakrát byla a jak píšeš, vůbec mi to nevadilo. Můžu si za to sama, šla jsem totiž na operaci a krátce potom jsem otěhotněla a hormony bohužel zapracovali jak neměli a jako na potvoru jsem po těhotenství a porodu skončila na skoro stejných dioptriích, co jsem měla před operací. Byla jsem s tou první operací na Oční klinice v Horních Počernicích spokojená, takže jsem tam na tu druhou šla taky. Ale tentokrát už jsem byla chytřejší a počkala jsem si až po druhém dítku. Každopádně k happy endu jsem se dopracovala a mám už snad finálně oči zase na 0 (alespoň teda než na mě začnou působit vlivy stáří).


Reagovat



Odpověď

Re: oční klinika horní počernice (Honza 19.9.2017 9:40)

Měl jsem na dálku cca 7 dioptrií s mírným rozdílem jednotlivých očí, které mi srovnali na 0. Odpoledne jsem přijel na kliniku, udělali mi sérii vstupních vyšetření, po kterých mě navečer oči znecitlivěli a odoperovali. Samotný zákrok na obou očích byl bezbolestný a trval asi 15 min. Poté jsem zaplatil a s mým doprovodem jsem odjel domů. Bezprostředně po operaci jsem měl vidění mírně rozmazané, ale běžně se pohybovat nebyl žádný problém. Jak se u zákroku uvádí, asi týden jsem měl chvílemi mírně rozostřené vidění na blízko spíše při koukání do obrazovky, u tištěného textu téměř nebyl rozdíl. Pak se vše srovnalo do normálu. Asi měsíc po zákroku je doporučen klidnější režim bez extrémního namáhání se zvýšenou opatrností, aby do oka něco nespadlo, jinak ale s běžnými pracemi nebyl problém.


Reagovat



Odpověď

Oční klinika horní počernce (Petr K. 24.10.2017 14:24)

Ahoj, byl jsem na klinice v horních počernicích na zákroku cca před rokem a mám teda zkušenost kladnou. Servis a péče byla opravdu kvalitní. Byl jsem na zákroku kde je doživotní záruka. Měl jsem asi jen 4 hodinky po operaci zrak takový rozmazaný a druhý den jsem šel na kontrolu a vše bylo v pořádku


Reagovat



Odpověď

Oční klinika horní počernice zkušenosti (Renata 7.12.2017 18:27)

Já mám zkušenosti s kliniku horní počernice dobrou… Měla jsem problémy se zrakem asi rok a na klinice jsem se problému zbavila. Takže já jsem spokojená…


Reagovat



Odpověď

Oční klinika Horní počernice zkušenosti (Týna O. 10.1.2018 20:46)

Měla jsem na výběr z mnoha klinik, ale nakonec jsem se rozhodla pro kliniku horní počernice, jelikož zde mě mohli odoperovat moje nízké dioptrie. Doktor mě se vším obeznámil, takže jsem ani neměla obavy.


Reagovat



Odpověď

Re: Oční klinika Horní počernice zkušenosti (Danielka O. 14.2.2018 11:53)

Já jsem byla v horních počernicích na lejzrové operaci a za mě OK - je příjemný nemýt na mysli, kde mám asi brýle.... Zákrok byl bez komplikací a rychlí pro mě ideláka...


Reagovat



Odpověď

Oční klinika Horní Počernice (Anna V. 16.3.2018 7:44)

Od mala mám na nose brýle a taky se jich chci od té doby zbavit…. Tak jsem si v dospělosti začala šetřit a zaplatila jsem si za laserovou operaci. Byla jsem taky na klinice v Horních Počernicích a jsem spokojená..:)


Reagovat



diskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Nenašli jste zde přesně to, co jste hledali? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
Ke svému dotazu použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
další podobná diskuze

Oční operace

(Pavlína K. 10.10.2017 8:26)

V březnu minulého roku, jsem podstoupila laserovou operaci obou očí na oční klinice v Horních Počernicích. Kdyby předemnou byla ještě jednou tato volba, tak bych neváhala. Je to super být bez brýlí a čoček.


Počet odpovědí: 0 | Odpovědět



Lupénka

(Markéta Zralá 3.1.2017 12:42)

dobrý den.mám lupénku již dlouho a nemohu se jí zbavit slišela jsem v televizi že se léčí lejzrem prosím kde a kdo to muže léčit děkuji


Počet odpovědí: 0 | Odpovědět



zajímavé články