Diskuze: oční klinika horní počernice


Facebook Twitter Pinterest email tisk


Uživatel: Miloš 30.6.2017 14:09

Ja jsem byl na této operaci minulý rok v dubnu, měl jsem -5 a -6, na klinice v Horních Počernicích, a jsem spokojený, i přes ty kritické tři dny po operaci by jsme neváhal na to jít znovu, kdybych se měl rozhodnout. Měl jsem na jednom oku poměrně vysoký astigmatismus a tak jsem měl ještě pár týdnů trochu problém se zaostřováním na to oko, hlavně při práci na PC, ale i to se upravilo.

Odpovědět

Odpověď

Re: oční klinika horní počernice
(Alena 8.8.2017 13:19)

Já jsem byla na operaci laserem před osmi lety. Šla jsem do toho s tím, že se mi může zrak časem zhoršit a i se mi jedno oko zhoršilo na půl dioptrie. A určitě toho nelituju. Ten pocit, že nemusím nosit brýle mi stojí za to, protože já jsem ty brýle přímo nesnášela. Mám hodně citlivé oči, takže čočky u mě nikdy nepřicházeli v úvahu. Samotný zákrok moc příjemný nebyl, ale kdybych musela, jdu na něj znova. Byla jsem na oční klinice v horních počernicích.


ReagovatOdpověď

Re: oční klinika horní počernice
(Magda 30.8.2017 14:44)

Já jsem dokonce dvakrát byla a jak píšeš, vůbec mi to nevadilo. Můžu si za to sama, šla jsem totiž na operaci a krátce potom jsem otěhotněla a hormony bohužel zapracovali jak neměli a jako na potvoru jsem po těhotenství a porodu skončila na skoro stejných dioptriích, co jsem měla před operací. Byla jsem s tou první operací na Oční klinice v Horních Počernicích spokojená, takže jsem tam na tu druhou šla taky. Ale tentokrát už jsem byla chytřejší a počkala jsem si až po druhém dítku. Každopádně k happy endu jsem se dopracovala a mám už snad finálně oči zase na 0 (alespoň teda než na mě začnou působit vlivy stáří).


ReagovatOdpověď

Re: oční klinika horní počernice
(Honza 19.9.2017 9:40)

Měl jsem na dálku cca 7 dioptrií s mírným rozdílem jednotlivých očí, které mi srovnali na 0. Odpoledne jsem přijel na kliniku, udělali mi sérii vstupních vyšetření, po kterých mě navečer oči znecitlivěli a odoperovali. Samotný zákrok na obou očích byl bezbolestný a trval asi 15 min. Poté jsem zaplatil a s mým doprovodem jsem odjel domů. Bezprostředně po operaci jsem měl vidění mírně rozmazané, ale běžně se pohybovat nebyl žádný problém. Jak se u zákroku uvádí, asi týden jsem měl chvílemi mírně rozostřené vidění na blízko spíše při koukání do obrazovky, u tištěného textu téměř nebyl rozdíl. Pak se vše srovnalo do normálu. Asi měsíc po zákroku je doporučen klidnější režim bez extrémního namáhání se zvýšenou opatrností, aby do oka něco nespadlo, jinak ale s běžnými pracemi nebyl problém.


ReagovatOdpověď

Oční klinika horní počernce
(Petr K. 24.10.2017 14:24)

Ahoj, byl jsem na klinice v horních počernicích na zákroku cca před rokem a mám teda zkušenost kladnou. Servis a péče byla opravdu kvalitní. Byl jsem na zákroku kde je doživotní záruka. Měl jsem asi jen 4 hodinky po operaci zrak takový rozmazaný a druhý den jsem šel na kontrolu a vše bylo v pořádku


ReagovatOdpověď

Oční klinika horní počernice zkušenosti
(Renata 7.12.2017 18:27)

Já mám zkušenosti s kliniku horní počernice dobrou… Měla jsem problémy se zrakem asi rok a na klinice jsem se problému zbavila. Takže já jsem spokojená…


ReagovatOdpověď

Oční klinika Horní počernice zkušenosti
(Týna O. 10.1.2018 20:46)

Měla jsem na výběr z mnoha klinik, ale nakonec jsem se rozhodla pro kliniku horní počernice, jelikož zde mě mohli odoperovat moje nízké dioptrie. Doktor mě se vším obeznámil, takže jsem ani neměla obavy.


ReagovatOdpověď

Re: Oční klinika Horní počernice zkušenosti
(Danielka O. 14.2.2018 11:53)

Já jsem byla v horních počernicích na lejzrové operaci a za mě OK - je příjemný nemýt na mysli, kde mám asi brýle.... Zákrok byl bez komplikací a rychlí pro mě ideláka...


ReagovatOdpověď

Oční klinika Horní Počernice
(Anna V. 16.3.2018 7:44)

Od mala mám na nose brýle a taky se jich chci od té doby zbavit…. Tak jsem si v dospělosti začala šetřit a zaplatila jsem si za laserovou operaci. Byla jsem taky na klinice v Horních Počernicích a jsem spokojená..:)


ReagovatOdpověď

Krátkozrakost - oční klinika horní Počernice
(Anna 25.4.2018 19:49)

Byla jsem před nedávnem na klinice Horní Počernice, ale krátkozrakost mi vyléčili dobře, takže já jsem spokojená a určitě bych kliniku doporučil. 


ReagovatOdpověď

Oční klinika Horní Počernice - zkušenosti
(Daniela F. 6.6.2018 19:46)

Mám po zákroku bez pár dní týden a jsem zatím spokojená, ale maličko ještě hůř zaostřuji na blízko, setkal jste se s tím někdo? Mám jet na kontrolu, tak doufám, že vše bude dobré, protože každý den je znát, že do dálky vidím líp a líp.


ReagovatOdpověď

Re: Oční klinika Horní Počernice - zkušenosti
(Jajka-3 7.6.2018 19:38)

Ahoj, heleď já jsem to takhle měla asi měsíc, ty oči jsou prostě trošku unavené a musí si zvyknout a je to taky o tom kolik ti je let, dcera na tom byla taky na klinice Horní Počernice a do týdne byla úplně v pohodě.


ReagovatOdpověď

Re: Oční klinika Horní Počernice - zkušenosti
(Milena Plachá 8.6.2018 12:46)

já jsem to teda neměla, po operaci jsem druhý den normálně fungovala, jak kdyby nic, ale podle mých zkušeností jsou na klinice Horní Počernice hodně svědomití a určitě kdyby byl problém, tak Ti to řeknou a vyřeší to, ale je to strašně čerstvé, dala bych tomu taky čas. :)


ReagovatOdpověď

Re: Re: Oční klinika Horní Počernice - zkušenosti
(Mirek Tomann 11.6.2018 18:38)

Operaci očí jsem nepodstoupil, ale myslím, že vše potřebuje svůj čas, takže bych prozatím byl v klidu.


ReagovatOdpověď

Oční klinika Horní Počernice
(Marie Dolanská 10.7.2018 20:30)

Oční kliniku Horní počernice mi doporučila neteř, která tam byla na operaci minulé léto. Chvíli jsem váhala, ale nakonec jsem se objednala na vstupní vyšetření. Díky složitější vadě mi doporučili implantaci čoček. Operace proběhla bez komplikací, k mé náprosté spokojenosti. 


ReagovatOdpověď

Kliniku HP doporučuju
(ANdůlka 26.9.2018 21:04)

Za sebe kliniku Horní Počernice doporučuji, byla jsem tam na operaci před nedávnem a předčilo to všechno co jsem od toho chtěla. Vidím fakt dobře a příjde mi že se mi zlepšila i ta moje šeroslepost:) Doporučuju je. :)


ReagovatOdpověď

Oční lékaři na klinice Horní Počernice
(Vosičková 31.10.2018 20:40)

Tak tady jsem byla u mého nového lékaře před týdnem poprvé a já je musím doporučit. Vážně se mi všichni věnovali a dokonce mi poprvé i něco k těm mám očím řekli. 


ReagovatOdpověď

HP
(Uršula 5.12.2018 20:52)

Zdravím všechny, jsem teda už 5 let po operaci očí a fakt není nad to vidět zas jako ostříž. Docela jsem se toho bála, (nebudu ze sebe dělat hrdinku), ale upřímně říkám, že zpět opravdu nebylo čeho. Fakt jsem spokojená a kliniku s klidným svědomím fakt doporučuju. 


ReagovatOdpověď

Klinika Horní Počernice
(Anetta G. 6.2.2019 18:59)

Už uplynulo hodně vody, od doby co jsem zde podstoupila operaci očí a jsem stále spokojená s mým rozhodnutím… Za sebe bych doporučila neotálet, ale jinak jsou zde opravdu profi a mě se to rozhodně vyplatilo. 


ReagovatOdpověď

Re: Klinika Horní Počernice
(Josef 12.3.2019 13:47)

Jsem po operaci obou očí 6 roků.Mám voperovány multifokální čočky.Po třech letech jsem byl na reoperaci ohledně rozmazanému vidění.Jsem muzikant a hraji na trumpetu. Můj problém je vtom,že mám rozmazané vidění a z 80cm mám noty rozmazané.Rovněž také z 5m obrazovka televize je rozmazaná.Denně si kapu oční kapky 5krát. Mám unavené oči a je to pro mně deprimující.Z 30cm čtu vše normálně.


ReagovatOdpověď

Spokojenost s lékaři
(Honza 11.4.2019 19:07)

Nevím jak operují oči, ale jako lékaři na kontroly očí si myslím že jsou OK. Mají tam docela frmol, ale i tak se mi ještě nestalo, abych na prohlídku čekal dýl jak nějakou půl hodinku. A odbornost lékařů si myslím, že je vysoká.


ReagovatOdpověď

Laserové operace očí
(Michal S. 21.5.2019 20:57)

Jsem velmi spokojen se vším co mi zde nabízí... Hodně jsem se nahledal, než jsem našel takového lékaře, takže opravdu doporučuji. /s operací u nich nemám zkušenosti, ale vím že je tam dělají, no/


Reagovatdiskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Něco není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
další podobná diskuze

Oční operace


(Pavlína K. 10.10.2017 8:26)

V březnu minulého roku, jsem podstoupila laserovou operaci obou očí na oční klinice v Horních Počernicích. Kdyby předemnou byla ještě jednou tato volba, tak bych neváhala. Je to super být bez brýlí a čoček.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětLupénka


(Markéta Zralá 3.1.2017 12:42)

dobrý den.mám lupénku již dlouho a nemohu se jí zbavit slišela jsem v televizi že se léčí lejzrem prosím kde a kdo to muže léčit děkuji


Počet odpovědí: 0 | Odpovědětzajímavé články