Diskuze: poceni a bolest leveho ramene


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk


Uživatel: Kanska Eliška 23.8.2016 11:59

Dobrý den,asi 4dny mě pobolívá leve rameno,bolest se šíří do cele ruky a mezi lopatky,pak příjde spocení celeho těla ,prosím poradte mi co mám dělat.Děkuji Kanská

Odpovědět

Odpověď

Re: poceni a bolest leveho ramene
(Cempírek 23.8.2016 12:08)

Může to být zánět nervu. Nejlépe to určí lékař - ortoped. Doporučuji neodkládat a navštívit tohoto lékaře. Potíže se pak většinou odstraní jednoduchým cvičením, které se naučíte na rehabilitaci.

Zdraví Cempírek!


ReagovatOdpověď

Re: Re: problém s brnící levou rukou
(JUDr. František Prorok 20.3.2017 14:24)

Dobrý den,, chtěl bych se poradit o mém problému. V pátek mne asi ve 20.00 hodin přepadla náhlá slabost s pocitem na zvracení a až svíravým pocitem silného brnění levé paže. Nepotil jsem se - uvedu, že jsem parkinsonik, již šestý rok, jsem diabetik II. stupně, prodělal jsem asi před dvaceti lety němý infarkt bez následků, zjištěno pouze zúžení cév asi z 1/3.
Pocit na zvracení odezněl poměrně rychle, trvá brnění v levé ruce nestejné intenzity, zhoršila se znatelně chůze. Lze považovat tyto znaky za slabý infarkt nebo doporučujete návštěv jiného specialisty, děkuji za odpověd,ˇProrok.


ReagovatOdpověď

Re: Re: Re: problém s brnící levou rukou
(Cempírek 20.3.2017 14:31)

Nejprve byste měl navštívit svého praktického lékaře, protože on zná dlouhodobě váš zdravotní stav a může lépe rozpoznat co se vám v pátek stalo. Může zde být několik různých příčin a každou z nich vyšetřuje jiný specialista. Než byste se vlastním hledáním dostal k tomu správnému, tak by mohlo být pozdě. Neodkládejte to a běžte k praktickému lékaři co nejdříve.

Zdraví Cempírek!


ReagovatOdpověď

Re: Re: Re: problém s brnící levou rukou
(JUDr. František Prorok 20.3.2017 15:30)

Mockrát Vám, pane doktore, děkuji za odpověď, jsem z Mikulova a od pátku jsem návštěvou u dcery v Hodoníně, kompletní zdravotní dokumentaci má můj internista v Mikulově, MUDr. Slavomír Měšťánek, za dva měsíce, resp. 26.5., bych měl mít 75 roků,
věřím tomu, že do zítřka vydržím a hned nato se u lékaře v Mikulově stavím, ještě jednou Vám, pane doktore, děkuji a přeji příjemný den, Prorok.


Reagovatdiskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Nenašli jste zde přesně to, co jste hledali? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
Ke svému dotazu použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
zajímavé články