Diskuze: vyrážka


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk


Uživatel: M Černíková 25.10.2015 10:02

Manželovi se včera večer objevila vyrážka na krku a trupu, lehce na pažích. Přes noc se rozšířila i na nohy a přibyla na pažích. Nejvíce se podobá zarděnkám, ale nemá nic na obličeji, ani ve vlasech, je bez teploty, nemá problémy dýchacích cest. Vyrážka je červená, vypadá jako velká husí kůže a místy je hustější a zhoršuje se. Nesvědí. Může někdo poradit?

Odpovědět

Odpověď

Re: vyrážka
(Kamča 25.10.2015 10:23)

Aplikujte po dobu několika dní volně prodejnou mast Hydrocortisone a mělo by se to zklidnit. Také učiňte opatření, aby nedocházelo k nočnímu pocení. Takže snižte teplotu v místnosti a oblečte bavlněné pyžamo.


ReagovatOdpověď

Vyrážka pouze ba obliceji
(Anonim 10.3.2018 15:46)

Dobrý den mohloby se jednat o hiv mam bílej jazyk vyrážku jenom na obličeji a mam i tečku na nose teplotu nemám okolo 35:7 36;8 chráněny sex sem mela ale kondom sklouznul a všechen ejukuat šel dome a mam velkou obavu linfaticky uzliny sem neměla zveceny ani horečky od sroku uběhlo 5 měsíců když sem byla na testech v roce16 jsem byla na testech jelikož sem si sedla na inekcni stříkačku v trávě a výsledky vyšli negativně akorát mi našli v krku canditidu albikanis a četla sem ze to ma hiv mam velmi velký strach. Zasilam foto obličeje a tak též tečku na nosse už si nevim rady na testy určité půjdu k si kožní dermatolozce a tam odebírají krev na choroby prosím vás porad temi


Reagovatdiskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Nenašli jste zde přesně to, co jste hledali? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
Ke svému dotazu použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
další podobná diskuze

Dotaz Provakcin


(Bartoschka 22.5.2015 19:56)

U článku se mi zobrazuje reklama na Provakcin, máte s ním prosím někdo zkušenost? Prý zmírňuje negatovní vedlejší účinky očkování, ráda bych si nechala poradit. Děkuji.


Počet odpovědí: 0 | Odpovědětzajímavé články